TR


MİSYONUMUZ

Yüksek verimlilikle çalışan, çevreye saygılı, ileri mühendislik ürünü Filtre üretim hatları imalatında dünyanın önde gelen imalatçı ve ihracatçı firmalarından biri olmak.

Kendini sürekli yenileyen, maksimum müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemiş, profesyonel teknik, idari ve satış kadrosu ile Başta Avrupa olmak üzere uluslararası arenada müşterilerin tasarım, proje ve üretim beklentilerini en üst düzeyde karşılayan öncü bir firma olmak.

Ürettiğimiz makinalarla yerli ve Avrupalı müşterilerin ilk tercihi olmak hedefine emin adımlarla ilerleyen, alanında uzman personelimizle edindiğimiz başarıyı kalıcı hale getirmek.

VİZYONUMUZ

Eğitim, araştırma ve sürekli iyileştirme ile sektörde tercih edilen öncü marka olmak.

Tüm dünyada, çevresel ihtiyaçlara yönelik makina imalat sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen, marka bir firma olmak. Teknoloji ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimize, beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

Müşteri ve çalışanlarıyla güvenliği ön planda tutan, müşteri isteklerini dikkate alan, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen personeller ile modern düzeyde çevreye duyarlı makinalar üretmek.

Kullanıcı dostu, çevreci, ekonomik, müşteri odaklı, modern filtre üretim makinaları imalatı ve ihracatı yapmak.

Türkiye’nin önde gelen makine imalatçılarından biri olmak ve adını uluslararası düzeyde duyurmak.
Yatırımcılara karlı, çevreci, güvenli ve ileri teknoloji makinalar üretmek. Satış ve servis kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, rekabet gücümüzü ve Marka değerimizi arttırmak adına kaliteli hizmet sunmaktır.